راهنمای سفر به استانبول

کاملترین راهنمای سفر به استانبول، آنچه قبل سفر به استانبول باید بدانید

تازه ترین راهنمای کامل سفر به استانبول
راهنمای مسافر ۰ ۵ دقیقه مطالعه
استانبول و ردپای ایرانیان
استانبول یا همان قسطنطنیه در مجاورت ایران واقع شده است و از زمانهای دور تا به امروز به طور مداوم در حال داد و ستد فرهنگی و تجاری و گردشگری ...
استانبولیار استانبولیار
راهنمای مسافر ۰ ۵ دقیقه مطالعه
متروبوس استانبول
استانبول به عنوان بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر اروپا، سیستم حمل و نقل جامع و کاملی دارد. مترو، متروبوس، تراموای، اتوبوس، تاکسی دریایی، تاکسی، دلموش و ... همه در شهر بزرگ ...
استانبولیار استانبولیار

راهنمای سفر به استانبول برای گردشگرانی که قصد سفر به این شهر را دارند مهم و حیاتی است و در واقع تسهیل کننده راه و یافتن مسیر و داشتن سفری به یادماندنی تر خواهد شد. راهنمای سفر به استانبول به شما کمک می کند که از محلات آسیایی و اروپایی زیبای این شهر آگاه باشید و پیش از سفر برای رفتن به آنها برنامه ریزی کنید. راهنمای سفر به استانبول و اینکه بدانیم با کدام وسیله نقلیه ارزانتر و راحتتر به دیدی های شهر برسیم بسیار حائز اهمیت است تا بتوانیم در هزینه هایمان صرفه جویی کنیم.

راهنمای سفر به استانبول به شما کمک می کند تا بدانید با تهیه بلیط مترو می توانید بدون اتلاف وقت و گم شدن در شهری وسیع، با اطمینان بیشتری در شهر سفر کنید. راهنمای سفر به استانبول محله های بالات، شیشلی، تکسیم، بی اغلو، آکسارای، فاتیح و ... را به شما معرفی کرده و ویژگی هرکدام را بیان میکند. راهنمای سفر به استانبول بیان کننده این نکته است که جایی برای نگرانی از امنیت شهر نیست و اغلب محله های این شهر امن هستند و تنها برخی نیاز به توجه بیشتری دارند. به عنوان مثال قسمت هایی  از آکسارای  که نا امن شناخته شده است.

راهنمای سفر به استانبول درس های زیبایی همچون زندگی مسالمت آمیز با حیواناتی همچون گربه ها و سگ ها را به جهانیان نشان می دهد. واکسینه شدن حیواناتی که در دیگر کشورهای آسیایی توجهی به آنها نمی شود در این شهر آنقدر مورد توجه قرار گرفته که به عنوان حرکتی نوع دوستانه شناخته شده است. راهنمای سفر به استانبول نشان می دهد شهری بزرگ و غرق در تجمل می تواند جزایری بکر داشته باشد که به کلی از وجود ماشین ها و دود عاری باشد.

راهنمای سفر به استانبول نشان دهنده سبک زندگی پادشاهان عثمانی است که زمانی بیشترین حمله های ویران کننده را به سوی ایران داشتند و دشمن سرسخت پادشاهان ایرانی بوده اند. راهنمای سفر به استانبول کمک می کند تا بدانید بهترین منطقه برای اقامت به لحاظ تفریحات باب میل و هزینه ها کدام منطقه است.