سرمایه گذاری در ترکیه یکی از جدید ترین و داغ ترین موضوع هایی است که نقل محافل شده است. سرمایه گذاری در کشور ترکیه سبب می شود تا شما پاسپورت این کشور یا اقامت دائم و موقت آن را دریافت کنید. در مطلب جامع خرید ملک و اجاره خانه ترکیه به شرح مختصری از سرمایه گذاری در ترکیه پرداختیم که در این بخش به شرح کامل آن خواهیم پرداخت.

سرمایه گذاری در ترکیه به روش های مختلفی انجام می پذیرد که یکی از آن ها خرید خانه در ترکیه و سریع ترین راه اخذ اقامت این کشور است. زمانی که شما در کشور ترکیه و شهر هایی مانند استانبول، آنتالیا، ازمیر و آنکارا زمین یا ملکی را خریداری نمایید می توانید اقامت این کشور را دریافت نمایید.

سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات ترکیه، مطمئن ترین روش بوده که این خرید می تواند حداقل 60000 دلار و حداکثر 25000 دلار باشد. خرید ملک 16 هزار دلاری باعث می شود تا شما اقامت موقت بین 1 تا 3 سال این کشور را دریافت نمایید.

اما خرید ملک 25 هزار دلاری در ترکیه منجر به دریافت اقامت دائم و اخذ پاسپورت در طی 90 روز می شود. اطلاعات بیشتر درباره خرید خانه در ترکیه و شرایط آن تنها با یک کلیک قابل مشاهده است.

با چه روش هایی می توان سرمایه گذاری در ترکیه کرد؟

علاوه بر سرمایه گذاری ملک ترکیه، روش های دیگری برای سرمایه گذاری وجود دارد که خرید اوراق بهادار و سهام، راس المال در بانک ها و بخش های اقتصادی از دیگر روش هایی هستند که در طی پروسه ای، منجر به دریافت اقامت این کشور می شود. سرمایه گذاری بدون حق الزحمه نیز مشمول قوانین اقامت می شود.

یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در شهر های استانبول، آنتالیا، ازمیر و آنکارا ثبت شرکت می باشد. جهت ثبت شرکت چه در زمینه تجاری و چه در زمینه های دیگر حداقل مبلغی که باید پرداخت کنید 1 میلیون و 527 هزار لیر می باشد که بعد از ثبت شرکت و انجام دادن کارهای قانونی، منجر به دریافت پاسپورت ترکیه می شود.

اما خرید ملک 250 هزار دلاری در ترکیه سبب می شود اقامتی دائم دریافت کنید که خرید ملک عاقلانه و به صرفه ترین انتخاب می باشد. لازم به ذکر است حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری از راه های متفاوت در کشور ترکیه 500 هزار دلار می باشد که جهت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله راه های دریافت اقامت ترکیه مراجعه نمایید.

کدام صنایع برای سرمایه گذاری در ترکیه سودآور تر است؟

کشور ترکیه از نظر صنایع و معادن نیز قوی بوده و در صنعت پوشاک برندهای مختلف جهانی دارد. از بهترین صنایع ترکیه که سود سرمایه شما را تضمین می کند صنایع کشاورزی و پوشاک می باشد. املاک و مستغلات، معدن های مختلف، صنعت اتومبیل و ... از دیگر صنایع سودآور می باشند.

تمامی این صنایع برای سرمایه گذاری در کشور ترکیه عالی هستند و می توانند منجر به دریافت پاسپورت شوند. زمانی که شما ملکی 250 هزار دلاری را خریداری می کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 021،43000020 و 09121208120 تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان و مشاوران متخصص ما نظیر آقای افضلیان شما را در امر خرید ملک ترکیه راهنمایی کنند.

بیشتر بخوانید :
منابع :