مرکز خرید اولیلویوم استانبول یکی از مراکز خرید به نامک در شهر استانبول می باد که به عنوان معدن پوشاک در این شهر شناخته می شود. گردشگران زیادی هر ساله از این مرکز خرید دیدن می کنند، به گونه ای که این مرکز خرید به نوعی یکی از امکان اقتصادی مهم برای شهر استانبول محسوب می شود.

مرکز خرید اولیلویوم استانبول در منطقه زیتین بورنو استانبول قرار گرفته است که به هتل های بسیاری دسترسی آسان دارد؛ از این رو گردشگران زیادی را نیز به سمت خود جذب می کند. گاهی برخی از افراد تنها به منظور خرید و گشت و گذار در مراکز خرید استانبول به این شهر سفر می کنند. از دلایل رونق و محبوبیت این مرکز خرید می توان به تخفیفات ویژه ای که در ماه های مختلف سال می گذارد اشاره نمود. 

برترین مراکز خرید استانبول را ببینید

مرکز خرید اولیلویوم استانبول و تاریخچه ای از آن

مرکز خرید بی نظیر اولیلویوم استانبول درست در سال 2000 افتتاح گردید و از آن پس توانست یکی از عوامل اقتصادی در شهر بی نظیر استانبول محسوب شود. جالب است بدانید در همان ابتدای ورود به این مرکز خرید اولین چیزی که نظر شما را جلب خواهد کرد تعداد زیادی از گردشگران ایرانی می باشد که در این مرکز خرید به گشت و گذار پرداخته اند.  از دلایل اهمیت این مرکز خرید برای ایرانیان نیز می توان از تعداد غرفه های اوت لت نام برد که بسیار برای ایرانیان جذاب است.

مرکز خرید فوق العاده اولیلویوم استانبول بهترین مکان برای برند های مختلف به صورت حراجی می باشد. زیرا در این مرکز خرید برند های مختلفی در فروشگاه ها ارائه می شوند که در صورت به فروش نرفتن به غرفه های اوت لت برده خواهند شد. از آنجا افراد می توانند اجناسی از برند های معروف دنیا را با بهترین قیمت خریداری کنند.

چه امکاناتی در مرکز خرید اولیلویوم استانبول وجود دارد؟

مرکز خرید به نام اولیلویوم استانبول علاوه بر فروشگاه های متعدد دارای امکانات بسیاری نیز می باشد. این مرکز خرید در منطقه کارگر نشین استانبول قرار گرفته که به همین دلیل اکثر اجانس ارائه شده از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار هستند. شما می توانید پس از یک روز گشت و گذار در این مرکز خرید از امکاناتی نظیر رستوران کافه تریا و امکانات تفریحی آن نهایت لذت را ببرید.

مرکز خرید اولیلویوم استانبول دارای 6 سالن سینما و یک سالن تئاتر می باشد که از امکانات تفریحی و گردشگری در این مجموعه محسوب می شوند. بولینگ مجموعه نیز از تفریحات دوست داشتنی و پر طرفدار در این مرکز خرید به حساب می آید که بی شک کمتر کسی پس از مراجعه به آن بازی در این قسمت را از دست خواهد داد.

فضای مرکز خرید اولیلویوم استانبول

مرکز خرید اولیلویوم استانبول در مکان بسیار زیبا با فروشگاه های شیکایجاد شده است. در بالای سالن این مجموعه حباب ها و لامپ های بسیار زیبایی طراحی شده که همین جلوه ای زیبا را به سالن آن می بخشد و نمای جذاب داخل سالن آن را دو چندان می کند. این زیبایی زمانی هیجان انگیز خواهد شد که دانه های باران به حباب ها می بارد و حسی دلنشین را به شما منتقل خواهد کرد.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :