نام این رستوران اولیو است و زیتون بزرگترین دارایی این رستوران می باشد. منوی این رستوران بر پاییه زیتون است و آنها به گونه های متفاوتی سرو می شود. زیتون و روغن زیتون که سالم ترین رژیم غذایی مدیترانه ای می باشد راز طول عمر و تندرستی است.
رستوران اولیو که سالنی روشن دارد دور تا دورش پنجره است و زیباترین مناظر دیدنی استانبول از آنها به چشم می خورد. چشم انداز سراسری این رستوران از ایاصوفیه که در نزدیکی است گرفته تا همه مکان های تاریخی بزرگ مرکز شهر می باشد.
سالن سرپوشیده رستوران با یک تراس دلفریب برای سرو غذا کامل می شود. رستوران اولیو با منوی گسترده اش انتخابی بی نظیر برای مناسبت های خاص شماست. درحالیکه از نمای سراسری شبه جزیره استانبول لذت می برید زمانی فراموش نشدنی را تجربه خواهید کرد.
صبح ها بوفه ای دلپذیر از صبحانه ترکی و اروپایی سرو می شود. در هنگام ناهار می توانید از غذایی خوشمزه به همراه تاپاس های کوچک برای پیش غذا لذت ببرید. در هنگام غروب نیز درحالیکه از منظره خیره کننده غروب آفتاب متحیر هستید شامی بی نظیر مانند کباب سلطانی، بورِک قارچ جنگلی، میگو با انار، غذاهای دریایی، استیک، شاه بلوط سرخ شده، باقلوای شکلاتی و شهزاد دیلایت (نوعی دسر ترکی) نوش جان کنید.

نام رستوران استانبول: رستوران اولیو آناتولین استانبول | Olive Anatolian Restaurant

نوع غذا : رستوران ترکی

نرخ قیمت : معمولی

زمان باز بودن: هر روز از ٧ صبح تا ١١ شب

آدرس رستوران : Ebu Suud Cad. No:١٨ Sirkeci, Fatih, Istanbul ٣۴١١۰

بیشتر بخوانید :
منابع :