ایپک در عروس استانبول

ایپک در عروس استانبول به (دلارا آکسویک) Dilara Aksüyek شهرت دارد. وی اصالتا اهل ترکیه و متولد سال 1366 است از کودکی در عرصه سینما و تلوزیون فعالیت داشت و بعد از آن نیز در رشته تئاتر تحصیل کرد.

ایپک در عروس استانبول از سال 2012 کار حرفه ای خود را با نقش آفرینی در سریالها شروع کرد و ساکن شهر استانبول شد.

ایپک در عروس استانبول با اینکه چهره ای جوان است اما موفق شد در سریالهای محبوب خوش درخشد و نام حرفه ای خود دلارام آکسویک را بیش از پیش به دنیا ثابت نماید.

ایپک در عروس استانبول در سریال های دیگری همچون مرحمت با نقش آفرینی شادیه، Evlerden Biri با شخصیت فیلیز، Kadim Dostum با شخصیت دنیز، ماه پیکر با شخصیت ماه فیروز سلطان شناخته می شود.

ایپک در عروس استانبول قصه عشقی فرعی را هدایت می کند و در واقع در حاشیه داستانی پر تلاطم نقشی عاشقانه دیگر دارد.

ایپک در عروس استانبول سعی میکند به سلیقه دیگر مخاطبان احترام گذاشته و درام عاشقانه دیگری را خلق کند تا جذابیت داستان را افزایش دهد و روند آرام سریال را کمی متلاطم نماید.

ایپک در عروس استانبول تنها یکی از شخصیت های فرعی سریال طولانی و محبوب می باشد و در واقع بازیگران متعدد این سریال هرکدام داستان زندگی شخصی خود را گره خورده با زندگی فاروک و ثریا نشان می دهند.

ایپک در عروس استانبول دختر دوست خانوادگی فاروک است که تبدیل به معشوقه ای می شود با داستانی مجزا اما جذاب و مرتبط با داستان !

ایپک در عروس استانبول از جمله شخصیت های شناخته شده و محبوب سریال است که ایرانیان زیادی برای شناختن بازیگر اصلی آن در شبکه های اجتماعی به جست و جو می پردازند.

ایپک در عروس استانبول همچنین در گروه بازیگران خوش چهره و خوش استایل شناخه شده است و حتی سبک لباس پوشیدن وی مورد تقلید برخی جوانان قرار میگیرد.

تصاویر ایپک در عروس استانبول :

ایپک در عروس استانبول

عکس ایپک در عروس استانبول

Dilara Aksüyek

تصویر ایپک در عروس استانبول

ایپک بازیگر عروس استانبول

پوستر ایپک درعروس استانبول