ثریا در عروس استانبول

ثریا در عروس استانبول دختر از قشر ضعیف جامعه است که زندگی خود را از راه خوانندگی در کافه ها می گذراند و وضعیت خوبی به لحاظ مالی و اخلاقی ندارد وی با خاله خود در منطقه ای محروم زندگی میکند.

بازیگر اصلی نقش ثریا در عروس استانبول خانم آصلی انور می باشد که بازیگر ترک متولد سال ۱۹۸۴ می باشد

ثریا در عروس استانبول در واقع نمادی است از زندگی روسپی در فقر و بیچارگی در کلان شهر استانبول که سعی می کند چهره رنجور و واقعی  خود را به واسطه نمادی از تجدد مخفی کند.

ثریا در عروس استانبول به علاوه اینکه نمادی از خشم و فقر و زندگی محروم کلان شهر نشینی همچنین نمادی است از غرور و زیبایی و مسئولیت جوانی که با فقر می جنگد تا پیشرفت و زندگی را برای خود و تنها حامی اش به ارمغان بیاورد.

ثریا در عروس استانبول دختری است که بدون پدر و مادر بزرگ شده و خاله وی او را به این سن رسانده است و حالا برای قدردانی ثریا تصمیم دارد زندگی را به کلی تغییر دهد.

ثریا در عروس استانبول این شانس را داشت که با فاروک ثروتمند آشنا شود اما واقعیت این است این نماد ترکی خوش شانس شامل حال تمام دختران محروم شهر استانبول و یا ایران نخواهد شد و همزاد پنداری با چنین شخصیتی تنها باعث سرخوردگی خواهد شد.

ثریا در عروس استانبول سوژه ای جدید نبوده و اگر طرفدار سریالهای ترکی یا  رمان های عاشقانه ایرانی باشید خیلی زود درمیابید که داستان این سریال بسیار تکراری است و شاید اصلی ترین دلیل استقبال از آن مدل های لباس، فرهنگ مردمان ترک و درون مایه احساسی آن باشد.

ثریا در عروس استانبول تحصیل کرده ای در رشته موسیقی است و برای رسیدن به موفقیت نه تنها خواندن در کافه ها را انتخاب مب کند که بلکه با خواننده های سرشناسی هم صدا می شود تا بخت یارش باشد.

ثریا در عروس استانبول در گیر و دار تلاش برای رهایی از فقر و رسیدن به موفقیت با فاروک ثروتمند آشنا می شود که مطلقه و صاحب فرزند است اما دلباخته ثریا می شود و حالا ثریا به سبک و سیاقی دیگر با شانس روبرو شده و تلاش می کند که این عشق را حفظ کند.

ثریا در عروس استانبول بعد از این آشنایی تبدیل به نمادی از سازگاری و پشتکار می شود که با شخصیتی نیک، بدی را شکست داده و در نهایت موفق حفظ عشق و موفقیت خود می شود.

ثریا در عروس استانبول تنها یکی از شخصیت هایی است که ابعاد گوناگونی از فرهنگ مردمان ترکیه را به تصویر می کشد و شخصیت های دیگر هر یک به نوبه خود بازگو کنند مشکلات و زیبایی های دیگری هستند که روندی پیچیده را در داستان بوجود می آورند.

تصاویر ثریا در عروس استانبول:

ثریا در عروس استانبول 

عکس ثریا در عروس استانبول

ثریا بازیگر عروس استانبول

ثریا

آصلی انور

ثریا عروس استانبول

عروسی ثریا در عروس استانبول

عکس زیبا از عروسی ثریا در عروس استانبول

عکس هنری از ثریا در عروس استانبول

پرتره ثریا در عروس استانبول

پوستر ثریا در عروس استانبول

ثریا عروس استانبول

ثریا در عروس استانبول با لباس مجلسی