مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل‌ها و تور های استانبول، اولین و تنها مرکز تخصصی رزرو تور استانبول و هتل های استانبول می باشد.

راهنمای سفر به استانبول

راهنمای سفر به استانبول برای گردشگرانی که قصد سفر به این شهر را دارند مهم و حیاتی است و در واقع تسهیل کننده راه و یافتن مسیر و داشتن سفری به یادماندنی تر خواهد شد.

سریال عروس استانبول

عروس استانبول نام سریالی سینمایی و ترکی است که در ایران نیز طرفداران بی شماری دارد. این سریال پر بازیگر و طولانی در برهه ای از زمان آنقدر در ایران طرفدار داشت که بیشترین جست و جوهای اینترنتی برای دانلود  را به خود اختصاص داد.

آشپز معروف ترکیه

آشپز معروف ترکیه بوراک اوزدمیر به تازگی چنان شهرتی یافته است که کمتر شخصی را می توان یافت که از مهارت عجیب وی چشمه ای ندیده باشد.

سفرنامه استانبول

سفرنامه استانبول برای افراد بسیار زیادی جذاب است به ویژه آن دسته که قصد سفر بهاین شهر را داشته و در جست و جوی اطلاعاتی کاربردی و مورد استفاده می باشند و از اطلاعات تکراری وب سایت ها دل خوشی ندارند.

گولاچ ترکیه در استانبول

گولاچ ترکیه در استانبول هم یافت می شود اما شاید برایتان سوال باشد که گولاچ چیست ؟ این نام یک دسر شیرین مزه و مقوی است که قبل یا بعد از غذا سرو می شود.

جمعیت استانبول

جمعیت استانبول برای افراد زیادی حائز اهمیت است، این دلایل بنا به هدف مهاجرتی، تجارت و اقتصادی، گردشگری و سیاسی متغییر می باشد اما به هر حال شهر استانبول بسیار مورد بحث قرار دارد.

مراد در عروس استانبول

مراد در عروس استانبول یا همان برکای هاردال بازیگری جوانی است که اولین بازی خود را در سریال عروس استانبول ایفا کرد.

کریسمس در استانبول

کریسمس در استانبول از پر شورترین جشن های مذهبی و شاد جهان است چرا که این شهر مرکز تلاقی دو فرهنگ آسیایی و اروپایی است و به همان نسبت محل تلاقی دو سبک شادی و پایکوبی شرقی و غربی که صحنه هایی به یاد ماندنی را رقم میزند.

کریسمس در استانبول محبوب شناخته شده و گردشگران زیادی متقاضی سفر به این شهر در ایام ژانویه هستند به خصوص از شهرها و کشورهای مجاور،  اما دلیل اصلی این سفر به شهر استانبول چیست؟

ایپک در عروس استانبول

ایپک در عروس استانبول به (دلارا آکسویک) Dilara Aksüyek شهرت دارد. وی اصالتا اهل ترکیه و متولد سال 1366 است از کودکی در عرصه سینما و تلوزیون فعالیت داشت و بعد از آن نیز در رشته تئاتر تحصیل کرد.

فیلم چهارراه استانبول

فیلم چهارراه استانبول از فیلم های مهیج و احساس برانگیز و شبیه سازی شده با واقعیتی دلخراش است که قلب تمام ایرانیان و جهانیان را به درد آورد. این حادثه آنقدر دلخراش بود که بسیاری از آتش نشانان دیگر کشورها و مردم رقیق القلب دنیا پست هایی را برای هم دردی با خانواده های داغ دیده در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

ثریا در عروس استانبول

ثریا در عروس استانبول دختر از قشر ضعیف جامعه است که زندگی خود را از راه خوانندگی در کافه ها می گذراند و وضعیت خوبی به لحاظ مالی و اخلاقی ندارد وی با خاله خود در منطقه ای محروم زندگی میکند.

لوگو-istanbulyar
 

مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل‌ها و تور های استانبول istanbulyar.com ، اولین و تنها مرکز تخصصی رزرو تور استانبول و هتل های استانبول می باشد که موفق به دریافت گواهینامه بین المللی گردشگری و مهمان نوازی از انجمن گردشگری صلح آسیا شده است.

Main Menu